З якою силою притягується до Землі тіло масою 40 кг,якезнаходиться на висоті 400км від поверхні

Землі? РадіусЗемлі прийняти рівним 6400км

Ответы на вопрос

Отвечает Жиянов Самандар.

F = \frac{GmM}{(R+h)^{2}}= \frac{6.67*10^{-11}*40*6*10^{24}}{(6400 000 + 400 000)^{2} }= 346 Ньютон