За який час світло доходить від дна озера глибиною 900 м до поверхні води?


Ответы на вопрос

Отвечает Ногина Милана.

Дано:                                    Решение:

S = 900 м                 t = S/V;         V = Vсв / n ( скорость света в среде)

n = 1.33                           V = 3*10^8 / 1.33

V = 3 * 10^8 м/с             t = 900/ (3*10^8 / 1.33) = 10^-5 c

t - ?