Як зміниться сила взаємодії між двома точковими зарядами,якщо величину кожного заряду збільшити в 4

рази,а відстань між зарядами зменшити вдвічі

Ответы на вопрос

Отвечает Лызанець Миша.

F1=k*q1*q2/R^2
F2=k*16*q1*q2/(R^2/4)
F2/F1=64
Увеличится в 64 раза