Визначте тиск який чинить тіло вагою 75Н на опору, якщо площа його опори становить 0,25м^2​


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Дамир.

F=75 H    S=0.25 м2   p=?

===

p=F/S=75/0.25=300 Па

======================