Тіло масою 100 кг знаходиться в ліфті.Знайдіть його вагу, якщо ліфт, маючи прискорення 2м/с^2

рухається вниз

Ответы на вопрос

Отвечает Букав Назар.
Дано m=100 кг    a=2м\с2    P- ?


если ускорение направлено вниз  то P=m(g-a)=100*8=800 Н