ДАЮ 18 БАЛОВ!Всем привет!Ребята помогите пж с етой задачей, я вам до конца жизни, благодарна

буду.На гідроелектростанції щохвилини з висоти 40 м падає 800 м³ води.Обчисліть потужність цього потоку води.​

Ответы на вопрос

Отвечает Володин Александр.

N=A×t;

A=mgh; m=p×V;

N=p×V×g×h×t=1000×800×9.81×40×60×60=

=1.13×10^12 Вт=1.13×10^6 МВт