Маса суцільного металевого бруска об"єм якого 40 см(3) дорівнює 250 грам. Яка густина металу.


Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Лёха.
V=40см3
m=250г
p=m/v
р=250/40=6,25г/см3