Як дізнатися масу саней, тільки знаючи коефіцієнт тертя між саньми та дорогою дорівнює 0,2 та сила

500 H яка прикладана горизонтально

Ответы на вопрос

Отвечает Тян Саша.

F=Fтр=μP=μmg

m=F/(μg)=500/(0,2*10)=250 кг