Одна гірлянда складається із 50 послідовно з'єднаних ламп, а інша-із 30 таких самих ламп, з'єднаних

послідовно. У скільки разів відрізняються загальні опори гірлянд?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартынова Полина.
R(50)=50*R----загальний опір 50 ламп з опором R
R(30)=30*R----загальний опір 30 ламп з опором R
R(50)/R(30)=(50*R)/(30*R)=5/3