Визначте силу струму під час електролізу якщоза 20хв на катоді виділилося 990мг міді


Ответы на вопрос

Отвечает Шведов Иван.

Дано: Δt= 20 мин=1200 с, m=990 мг=990*10⁻⁶кг, k=0,33*10⁻⁶ кг/Кл
Найти: I
По закону электролиза:  m=k*I*Δt,  I=m/k*Δt
I=990*10⁻⁶/0,33*10⁻⁶*1200  = 2,5 А
Ответ: 2,5А