Визначте масу залізного провідника ,площа поперечного перерізу якого 2мм,взятого для виготовлення

реостата опором 6 Ом.Густина заліза 7800кг/м,питомий опір заліза,0,1 Ом мм/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Galyant Viktoriya.
Густина заліза - γ = 0.1*10^-6 (СИ) (лiтера гамма)
питомий опір заліза - ρ = 7800

R = 6 Ом = γL/S
L = RS/γ

m = ρV = ρLS = ρS*(RS/γ) = 1.872 кг