Який заряд пройде по провіднику за 0.5 хвилин при силі струму 0.4А?


Ответы на вопрос

Отвечает Храмцова Кристина.
I=q/t  q=I*t q=30*0.4=12 Кл бо 0.5 хв = 30 сек