З мідного дроту, площа поперечного перерізу якого дорівнює 10мм^2, виготовлено кільце діаметр 10

см. Визначте масу кільця.

Ответы на вопрос

Отвечает Винарчук Сергей.
Площадь сечения равна 10 мм² = 10*10^(-6) = 10^(-5) м².
Длина (по оси кольца) равна L = πD = 3.14*10 = 31.4 см = 0,314 м.
Объём кольца V = SL = (10^(-5))*0,314 =  3,1416*10^(-6) м³.
Масса m = pV = 8900* 3,1416*10^(-6) = 2,796*10^(-2) кг ≈ 28 г.