У показаному колі опори резисторів R1= 7 Ом, R2 = 8 Ом і R3 = 5 Ом. ЕРС джерела струму 16 В, його

внутрішній опір 0,25 Ом. Знайдіть потужність струму в резисторі R3. R1 i R2-сверху. R3-снизу

Ответы на вопрос

Отвечает Баракин Женя.
Тут потрібно спочатку знайти загальний опір провідників (це залежить яке зєднання чи послідовне чи паралельне) дальше основна формула це P=U*I
I=E/(R+r)
U= I*R