На яку висоту підніметься стріла,випущена з лука,маючи на поверхні Землі швидкість 40м/с і

кінетичну енергію 40 Дж?Яка маса стріли?

Ответы на вопрос

Отвечает Ferecov Arif.

за формулою висоти: h = V2 / 2g = 1600 м ^ 2 / c ^ 2 / 20м / c ^ 2 = 80 метрів

за формулою кінетичної енергій дізнаємося масу тіла:
Е = м * V ^ 2/2 => м = 2Е / V ^ 2 = 2 * 40Дж / 1600 м ^ 2 / c ^ 2 = 0,05 кг

вибач якщо неправильно, перекладав Google