Довжина математичного мятника 4 м визначити його період коливать


Ответы на вопрос

Отвечает Магзум Али.
Дано:
l = 4м
T - ?
T = 2π√l/g = 2π √4/10= 6,28 * 0,447 ≈ 2,8 с
Відповідь: 2,8 с