Резистори опорами 40 Ом і 10 Ом з’єднані паралельно і перебуваютьпід напругою 12 В. Визначте силу

струму в нерозга-луженій частині кола:

Ответы на вопрос

Отвечает Циркунова Даша.

Общее сопротивленин
Ro=R1R2/(R1+R2)
Ro=40×10/(40+10)=400/50=8 Ом
Сила тока в неразветленном участке цепи
I=U/Ro
I=12/8=1,5 А -Ответ