Період напіврозпаду радіоактивного ізотопу дорівнює 30 хв через який час у звязку з масою 200мг

залишиться 23мг цього ізотопа?

Ответы на вопрос

Отвечает Марчик Егор.
Через 30 хв буде 200/2=100 мг
ще через 30 хв (1 год) буде 100/2=50 мг
ще через 30 хв (90 хв) буде 50/2=25 мг
Відповідь: приблизно через 90 хвилин залишиться 23 мг цього ізотопа.

Вибач, формулу не пам'ятаю..