Даю 80 Балов! Срочно! Який вираз визначає граничний кут повного відбивання для промення світла, що

йде із середовища з абсолютним показником заломлення n1 в середовище з абсолютним показником n2*n1>n2

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Лера.
Sinα=1/n
n=n1/n2
sinα=n2/n1   (а)