В електричний чайник налили 0,5 кг води при температурі 12 градусів, через який час закипить вода в

чайнику якщо сила струму в його нагрівальному елементі дорівнює 10А, а напруга в мережі становить 220В? ККД чайника становить 84%

Ответы на вопрос

Отвечает Подолей Каріна.
КПД=Qпол/Qотд; Qпол=cm(t2-t1), t1=12град.; t2=100град.; Qотд=IUτ; КПД=cm(t2-t1)/IUτ; τ=cm(t2-t1)/IU*КПД; τ=100с. Ответ: 100с.