Йдучи в лабараторію, дослідник для отриманя 5 кг ртуті взяв півлітрову банку. Чи помістиця вся

ртуть в цю посудину

Ответы на вопрос

Отвечает Самарская Ангелина.
M=pv, v=m/p=5/13600=0,00037 м3=0,37 л в поллитровую банку влезет