Колона вояків довжиною 400м рухається зі швидкістю 5км\год, велосипедист із хвоста колони з

постійною швидкістю 25кмм\год їде до голови колони і назад, через скільки часу велосипедист повернеться до швоста колони

Ответы на вопрос

Отвечает Лєщук Вікторія.
Систему отсчета свяжем с колонной.
Скорость колонны v = 0
Скорость велосипедиста v1 = 25 - 5 = 20 км/ч
t = 2*L / v1 = 2* 0,400 км / 20 км/ч = 0,800 / 20 = 0,04 ч = 2,4 мин