По похилій площині довжиною 50 м піднімають тіло масою 4 кг, прикладаючи силу 0,025 кН. Який ККД

похилої площини висотою 20 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Сентялёва Валерия.
Η = А полезная / А затраченная * 100 % 

А полезная = P * h 

P - вес 
h - высота ( 20 м ) 

P = m * g 

m - масса ( 4 кг ) 
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг ) 

P = 4 * 10 = 40 H 

А п = 40 * 20 = 800 Дж 

А затраченная = F * S 

F - сила ( 0,025 кН = 25 Н ) 
S - путь ( 50 м ) 

А з = 25 * 50 = 1250 Дж 

η = 800 / 1250 = 0,64 * 100 = 64 %