2) Напишіть рівняння альфа розпаду ядра 239-94Pu та визначіть кількість нейтронів в утвореному 94

ядрі

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Сергей.
 \frac{239}{94} Pu= \frac{4}{2}  \alpha + \frac{235}{92} U

у исходного ядра 
 \frac{239}{94} Pu протонов 94 нейтронов 145
у получившегося ядра
 \frac{235}{92} U  протонов 92 нейтронов 142