Допоможіть будь ласка, терміново! Для розплавлення 1 т сталі використовується електропіч

потужністю 100 кВт. Скільки часу продовжуватиметься плавка, якщо виливок до початку плавлення треба нагріти на 1500 С? Питома теплоємність сталі 500 Дж/кг*К, питома теплота плавлення 2,7*10в 5 степені Дж/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Решетов Данил.
Для розплавлення 1 т сталі використовується електропіч потужністю 100 кВт. Скільки часу продовжуватиметься плавка, якщо виливок до початку плавлення треба нагріти на 1500 С? Питома теплоємність сталі 500 Дж/кг*К, питома теплота плавлення 2,7*10в 5 степені Дж/кг.

Дано P=100 000 Вт  Δt=1500 C      c=500 Дж/кг*С      л=2,7*10^5 Дж/кг

Q= Q1+Q2=c*m*Δt + л*m= 500*1000*1500  + 2,7*10^5*1000=(7,5+2,7)*10^8 Дж

Q= P*t  

t= Q/P=10,3*10^8/100 000=10,3*1000 с= 2,86 ч=2 часа 52 минуты  (51 мин 40 секунд)