Який час потрібен автомобілю,що рухаеться зі швидкістю 90 км год щоб пройди шлях заввдовжи 360 км


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
Дано: V=90 км/год S=360 км t-? t=S/V t=360/90=4 год Відповідь:4 год