Дві кулі розташовані на відстанні 16см одна від одної. Визначте силу взаємодії кульок, якщо відомо,

що на кожній із них є 2·10¹⁰ надлишкових електронів. Вважайте кульки точковими зарядами.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.
1) q1 = 2·10^10 * 1,6 * 10^-19 = 3,2 * 10 ^ -9
2) q2 = 
2·10^10 * (-1,6 * 10^-19) = -3,2 * 10^ -9
3) F = (( q1 * q2) : r^2) * 9 * 10^ 9 = 10,24 * 100^-19 : 16см = 0,64 * 100^-19 * 9* 10^9 = 5,76 * 10^-10