Резистори з опором 3 і 6 Ом з̒єднані паралельно. Визначте загальний опір кола, силу струму в

другому резисторі й у всьому колі, якщо сила струму в першому резисторі дорівнює 2 А?

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Кирилл.
U=I1*R1=2*3=6 V
I2=U/R2=6/6= 1A
I=I1+I2=2+1=3 A
R(k)=U/I=6/3=2 Om
Или
R(k)=(R1*R2)/(R1+R2)=(3*6)/(3+6)=2 Om