Помогите пожалуйста!! Медна Куля має масу 840г при об'ємі 120м (в кубі). Суцільна ця куля чи

порожниста? густина міді 8900 кг\м ( в кубі). Відповідь обгрунтуйте відовідніми розрахунками.

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Жанна.
Дано:
m = 840 р = 0,840 кг
V = 120 см³ = 120*10⁻⁶ м³
ρ = 8900 кг/м³
____________
V₀ - ?
Припустимо, що куля суцільний, тоді він повинен мати об'єм:
V₀ = m / ρ = 0,840 / 8900 ≈ 94*10⁻⁶ м³ або 94 см³

Значить, ПОРОЖНИСТИЙ куля, і об'єм порожнини:120 - 94 = 26 см³

(Можна оцінити, як "краща відповідь" ??? :)))