На якій відстані потрібно розташувати два точкових заряди 5·10-9 й 6·10-9 Кл, щоб вони

відштовхувалися один від одного із силою, рівною 12·10-4 H?

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Ваня.
F=kq₁q₂/r²
 r= \sqrt{kq1q2/F}
r=√9*10⁹*5*10⁻⁹*6*10⁻⁹/12*10⁻⁴=0,015м