Визначте ККД теплової машини, яка для виконання корисної роботи 250Мдж витрачає 0,85 Гдж енеогії


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

A=250*10^6 Дж     Q=850*10^6 Дж   η=?

η=A/Q*100%=250/850*100%≈30%

========================