Яку різницю фаз матимуть коливання двох точок, які розміщені на відстані відповідно 10 і 16м від

джерела коливань? Період коливань 0,04с і швидкість поширення коливань 300м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенок Денис.
Δф = (2п/T)Δt = (2п/T)((r₂ - r₁)/c) = 6.28(16 - 10)/(0.04·300) = 3.14 радиан = 180°