Швидкість поїзда за 20с зменшилася с 72 км / год до 54 км / ч. Чому дорівнює прискорення поїзда при

гальмуванні?

Ответы на вопрос

Отвечает Седякин Матвей.
Система СИ: 
72 км/ч = 20 м/с
54 км/ч = 15 м/с

Ускорение поезда при торможении: 
a= \frac{\vartheta-\vartheta_0}{зt} = \frac{54-72}{20}= -0,9 \ ( \frac{_M}{c^2} )