два диски, щільно насадженні на вал двигуна на відстані 1 м один від одного,роблять 1000 об.хв .

перпендикулярно до поверхоньдисків здійснюється постріл. Визначте швидкість кулі,якщо кутове зміщення між отворами у дисках, зроблених кулею,дорівнює 30 градусів.

Ответы на вопрос

Отвечает Соловейчик Екатерина.
T=L/v=(pi/6)*T/(2pi)=T/12
v=12*L/T=12*L*f = 12*1*1000/60 м/с = 200 м/с (=720 км/час)