1 автомобіль массою 4.6 т рушає з місця на підйомі що дорівнює 0.025 і рухаючись рівноприскорено за

40 сек проходить 200 м .Визначте витрату бензину на цій ділянці якщо коефіцієнт опору 0.02 а ккд 20%2 хлопчик наповнив три четвертих склянки місткістю 200 см (кубічних) кипятком а решту доповнив холодною водою .Визначте яка температура води встановилася якщо холодна вода мала температуру 20 градусів цельсія

Ответы на вопрос

Отвечает Бабаев Маркел.
1)
S=at^2/2 - путь при равноускоренном движении
a=2S/t^2 - ускорение при равноускоренном движении
ma=F-mg*sin(alpha)-мю*mg*cos(alpha) - 2 закон ньютона
F=ma+mg*sin(alpha)+мю*mg*cos(alpha)=m*(2S/t^2+g*(sin(alpha)+мю*cos(alpha) ) ) - сила тяги
A = F*S = S*m*(2S/t^2+g*(sin(alpha)+мю*cos(alpha) ) ) - работа силы тяги
Q=M*q - энергия сгорания бензина
A=Q*КПД/100% - уравнение теплового баланса
S*m*(2S/t^2+g*(sin(alpha)+мю*cos(alpha) ) ) = M*q * КПД/100% - подставляем
M = S*m*(2S/t^2+g*(sin(alpha)+мю*cos(alpha) ) )*100%/(q * КПД) - масса бензина
M = 200*4600*(2*200/40^2+9,8*(sin(0,025)+0,02*cos(0,025) ) )*100/(44000000 * 20) кг = 0,072231838 кг ~ 72,2 гр
V = M/ro = 72,2/0,75 мл = 96,26666667 ~ 96,3 мл = 96,3*10 ^(-6) м^3

2)
m1c(T-T1)+m2c(T-T2)=0
T=(m1*T1+m2*T2)/(m1+m2)=m1/(m1+m2)*T1+m2/(m1+m2)*T2=3/4*100+1/4*20 C = 80 C