яку роботу виконує однорідне електростатичне поле напруженістю 50н/кл при переміщенні тіла зарядом

4 мкл на 5 см в направленні, яке створює кут 60 градусів з направленням ліній напруженості поля

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.
A=F*S*cos(alpha) = q*E*S*cos(alpha) = 4*10^(-6)*50*0,05*cos(pi/3) H = 0,000005 H