Швидкість руху човна відносно води в n разів більша, ніж швидкість течії річки. У скільки разів

довше човен пливе між двома пунктами проти течії, ніж за течією? n=2 n=11

Ответы на вопрос

Отвечает Радучай Макс.
Час проти течії t1=s/(nv-v)=s/(v(n-1)).
Час за течією t2=s/(nv+v)=s/(v(n+1)).
t1/t2=(n+1)/(n-1)