З якою силою діяли на лопату, якщо площа леза лопати 2 см2, а тиск на грунт 500 кПа?


Ответы на вопрос

Отвечает Случко Никита.
500 кПа = 500 000 Па

2 см2 = 0,0002 м2

F = p*S = 500 000 * 0,0002 = 100 Н.