Визначте, яку кількість теплоти витрачено на нагрівання води, маса якої 0,75 кг, від 20° С до 100°

С з наступним утворенням 250 г пари.

Ответы на вопрос

Отвечает Чупрова Влада.
Дано:
m₁=0,75кг
t₁=20°C
t₂=100°C
c=4200Дж/кг°С
m₂=250г=0,25кг
L=2,3*10⁶Дж/кг
Q-?
Q=Q₁+Q₂
Q₁=cm₁(t₂-t₁) -нагрев воды
Q₂=Lm₂ - испарение воды
Q=cm₁(t₂-t₁)+Lm₂
Q=4200Дж/кг°С*0,75кг*(100°С-20°С)+2,3*10⁶Дж/кг*0,25кг=252000Дж+0,575*10⁶Дж=252000Дж+575000Дж=827000Дж=827кДж