Як зміниться період коливань маятника, якщо збільшити у 4 рази масу тіла, підвішеного до пружини


Ответы на вопрос

Отвечает Богословская Анюта.
Якщо збільшити у 4 рази масу тіла, підвішеного до пружини, то період коливань маятника збільшиться в 2 рази: T=2π√(m/а), T1= 2π√(m1/а)=2π√(4m/а) =2*2π√(m/а) = 2T.