Два резистори з опорами 20 і 60 Ом з єднали паралельно і підключили до джерела постійної напруги

15 В. Знайти силу струму в джерелі.

Ответы на вопрос

Отвечает Казачёнок Валерия.

R=20*60/80=15 Om
I=U/R=15/15= 1 A