Нагрівник передає робочому тілу кількість теплоти 15 МДж,а робоче тіло передає холодильнику

кількість теплоти 5МДж.Визначте ККД теплового двигуна.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Михаил.

Дано:

Q1=15*10^6 Дж

Q2=5*10^6 Дж

η-?

Решение:

η=100%*(Q1-Q2)/Q1

η=100%*(15*10^6-5*10^6)/15*10^6=67%