при повному згорання палива в двигуні в автомобілі виділилось 200МДж теплоти, а в холодильник було

віддано 80МДж теплоти. визнач ККД цього двигуна ​

Ответы на вопрос

Отвечает Raud Angelina.

Дано:  

Q1=200*10^6 Дж  

Q2=80*10^6 Дж  

η-?  

Решение:  

η=100%*(Q1-Q2)/Q1  

η=100%*(200*10^6-80*10^6)/200*10^6=60%