Об'єм бензобака машини дорівнює 98 л, 3 Рбенз. 700 кг/м На скільки кілограмів збільшиться маса

машини, якщо залити повний бак бензину? Маса збільшиться на о - КГ (Відповідь округлити до сотих)​

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Дима.

Ответ: 68,6кг

Объяснение:

Дано:

V=98л=0,098м³

ρ=700кг/м³

------------------

Δm-?

Δm=ρ*V=700*0,098=68,6кг