Визначте кінетичну енергію коклюшем масою 4 г, якщо під час накручування волосся вона рухається

двигун протягом 10хв​

Ответы на вопрос

Отвечает Максутова Медита.

Ответ:

Для вирішення задачі потрібно використати формулу для кінетичної енергії:

K = (1/2) * m * v^2,

де K - кінетична енергія, m - маса тіла, v - його швидкість.

Але спочатку необхідно знайти швидкість коклюша. За умовою задачі відомо, що під час накручування волосся коклюш рухається протягом 10 хвилин, тобто t = 600 секунд. При цьому, якщо зазначеної час вона накрутила волосся на пружному волосі, то цей рух можна вважати рівноприскореним. За формулою руху рівноприскореного тіла можна знайти швидкість коклюша:

v = a * t,

де a - прискорення руху. Але в даному випадку відомо, що відстань, на яку накручується волосся, змінюється лінійно з часом, тому прискорення є постійним:

a = (2π * R) / t,

де R - радіус накручування волосся. За умовою задачі радіус не вказаний, тому для прикладу приймемо його рівним 5 см, або 0.05 метрів.

Тоді:

a = (2π * 0.05 м) / 600 с = 0.00105 м/с^2

v = a * t = 0.00105 м/с^2 * 600 с = 0.63 м/с

Отже, швидкість коклюша дорівнює 0.63 м/с. Тоді кінетичну енергію коклюша можна обчислити за формулою:

K = (1/2) * m * v^2 = (1/2) * 0.004 кг * (0.63 м/с)^2 ≈ 0.001 м.Дж.

Отримана величина дуже мала, що вказує на те, що коклюш має дуже малу кінетичну енергію

Отвечает Сердюк Екатерина.

Ответ: на фото.........