Якої енергії набуває під час стискання на 40 см пружина жорсткість якої дорівнює 1,5 кН/м?​


Ответы на вопрос

Отвечает Лапчук Настюша.

Ответ:під час стискання на 40 см пружина набуває енергії 0,12 кН * м (кілоньютон-метр).

Объяснение:Для визначення енергії, яку набуває пружина під час стискання, можна скористатися формулою для потенціальної енергії пружини:

E = (1/2) * k * x^2

де E - енергія, k - жорсткість пружини, x - величина стиснення пружини.

У вашому випадку, жорсткість пружини (k) дорівнює 1,5 кН/м, а величина стиснення пружини (x) становить 40 см (або 0,4 м).

Підставимо значення в формулу:

E = (1/2) * 1,5 кН/м * (0,4 м)^2

E = (1/2) * 1,5 кН/м * 0,16 м^2

E = 0,12 кН * м

Отже, під час стискання на 40 см пружина набуває енергії 0,12 кН * м (кілоньютон-метр).

Отвечает Матасова Женя.

Дано:

Перемещение пружины х = 40 см = 0,4 м.

Жесткость пружины к = 1,5 кН/м = 1500 Н/м.

Потенциальная энергия пружины определяется по формуле:

Wп = kx²/2 = 1500*0,4²/2 = 120Дж.