чому дорівнює жорсткість пружини деформованого тіла потенціальну енергію 316 мдж та видовження в 24

см

Ответы на вопрос

Отвечает Аскаркызы Жулдыз.

Дано:

Еп=316мДж=316*10-³Дж

х=24см=0,24м

Знайти:

k-?

Еп=kx²/2→k=2Eп/х²=2*316*10-³/0,24²≈11Н/м