Обчислити кількість теплоти Q якщо необхідно для нагрівання 100 г води від 17°с до 32°с СРОЧНО​

ДАЮ 20БАЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Новик Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

с=4200Дж/кг°С

∆t=32-17=15°C

m=100г=0,1кг

Q-?

Q=cm∆t=4200*0,1*15=6300Дж