ДАЮ МНОГО БАЛЛОВ 7 Температура повітря, води і льоду , що плавае у ній 0'С тодіАлл плавитьсяБ

вода замерзаеВ нічого не змінюєтьсяГ розтане частина льоду8 Вода у відкритій посудині закипіла при температурі 98 °C . Це означає, щоА атмосферний тиск нижчий за нормальнийв атмосферний тиск вищий за нормальнийь воду грли швидкоГводу гріли повільноводи до 40°С, г=2.3 МДж/кг.10 Перелічіть основні напрямки подолання енергетичної кризи.11 Чому вода у відкритій посудині завжди холодніше ніж навколишнє повітря?Питома теглота згорання бензину 46МДж/кг, питома теплота пароутворенняводи 2.3 МДж/кг9 Скільки теплоти виділиться при конденсаці 2 кг стoгрaлусиої пари і охолодженні отриманої12 Скільки бензину треба спалити в примусі з ККД 25%, щоб перетворити в пару 2 кг кип'ятку?9,10,11,12 задачой​

Ответы на вопрос

Отвечает Ганиева Гулия.

Ответ:

9.

m1=2 кг

c1=4200 Дж/кг

t1=100*с

t2=40*с

L=2300000 Дж/кг

Q3-?

Q1=L*m=2300000*2=4600000 Дж=4600 КДж

Q2=c1*m1*(t1-t2)=4200*2*60=504000 Дж=504 КДж

Q3=Q1+Q2=4600+504=5104 КДж

10.Основними напрямами подолання енергетичної кризи є: економія наявних викопних ресурсів, поступова заміна палива з викопних ресурсів на паливо, одержане з рослин, використання альтернативних джерел енергії

11.тому що у відкритій посудині вода випаровується і стає холоднішою!

а у закритій ні

12.η=25%=0,25

V=2 л кипятка

q=4,6 · 10⁷ Дж / ​​кг

найти m

Поскольку 1 л воды имеет массу 1 кг, значит, масса  воды

m₁=2 кг

Количество теплоты, необходимое для парообразования

Q₁=rm₁

Количество теплоты, полученное при сжигании бензина

Q₂=qm

С учетом КПД

Q₁=ηQ₂

rm₁=ηqm

m=rm₁/(ηq)

По справочнику:

удельная теплота парообразования воды r=2.3*10⁶ Дж/кг

m=2.3*10⁶ * 2/(0.25*4,6 · 10⁷)= 0,4 (кг)

400 г