За який час поїзд подолає шлях 2 км якщо швидкістю поїзда була 20 м/с?​


Ответы на вопрос

Отвечает Зенкаева Азёка.

Відповідь:

t=1 хв 40 с

Пояснення:

2км=2000м

v=s/t

t=s/v

t=2000м/20м/с=100с=1 хв 40 с